Bu Blogda Ara

4 Aralık 2012 Salı

Biraz Yoochun Biraz Kim Do Jin

Çok uzun süredir ne ben bloga uğramışım ne blog gel bana yaz demiş.O kadar uzak kalmışım buralardan.Ancak baktım ki İzmir de boğucu hava var,benim ders çalışmaya halim yok oturayım bir iki şey yazayım dedim.Son yazdığım yazıda ^^tık daha ne 'I Miss You' başlamış ne ben o diziye o kadar sarmışım.Sadece merakla diziyi beklemişim.Ancak gel gelelim ki dizi başlayınca, beni her hafta bilgisayar başına kitleyip sürekli sayfayı yenileyip altyazı bekleyecek kadar saracağını düşünmemiştim doğrusu.Daha ilk bölümden sizi saran heyecan şu an 8 bölüm oynanmasına rağmen bir gram bile eksilmedi.


Beni diziye bağlayan unsurları sayacak olursak: afiş,oyuncuların muhteşem bir şekilde role bürünmeleri,dizinin akışı,müzikleri,moda,aşk,Yoochun,Yoon Eun Hye... ve bu liste böyle uzar gider.Asla kaçırılmayacak ve herkesin izlemesi gereken bir dizi kesinlikle.

 Bir diğer diziye geçecek olursak eğer.Blog dünyasını çalkalayan her yerde adını duyduğum başladığı zaman 1.bölümden sadece 5 dk. izleyip kapattığım hayatımın en büyük hatalarından birini yaptığım A Gentleman's Dignity.Böyle dizi olamaaz hayır yani olamaz.Bu 4 yakışıklı ajussi beni benden aldı.Yok anam yok Gong Yoo bir yana ama ben böyle tatlılık başka yerde görmedim :D
Şu resme bakın favorim ilk dörtlü yani hepsi oluyor bu :D anlatmıyorum diziyi herkes anlattı zaten koşup hemen izleyin sonra da bir yorum bırakıverin şimdilik kendinize iyi bakın sayın okurlarım.


Not : Dizideki önemli unsurlardan biri de senaryosunun Secret Garden ekibi tarafından yazılmasıdır.Ayrıca bu dizide bolca CN Blue etkisi görülüyor(şiddetli bir şekilde)

  Bu da benden size ^^

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder