Bu Blogda Ara

12 Ekim 2013 Cumartesi

Azar Azar Merve Yine Yazar!Uzun bir aradan sonra Merhaba okuyucular!Hayatımda işlerimi yoluna koymaya çalışırken maalesef bloguma fırsat bulupta yazamadım.Bu yıl sınavdan yeterli bir puan alsam da gözüm yükseklerde olduğu için tercih yapmadım.Var gücümle 1 aydır ders çalışmaktayım ve çok hırslıyım umarım bana dualarınızla yardımcı olursunuz.Bütün bunları bir kenara bırakırsak.Derslerden boş kalan zamanlarımda yine Kore'ye devam etmekteyim.Şöyle izlediğim dizilerin ve programların üstünden geçmek, yorumlarımı yapmak istiyorum.


Öncelikle Master's Sun harikasıyla başlayalım.Bu dizi hayatımıza nereden girdi?  sorarım size.Soji neden daha önce bu diziyi çekmedi?Neden bu dizi bu kadar kısa sürdü? Sorular sorular...Bu dizi tüm tabularımı yıktı.Coffee prince gibi bir dizi bir daha gelmez diyordum ama geldi a dostlar.BAYILDIM.bu kelime yetmez bile.Hafızam silinsin ve ben bu diziyi bir daha izleyim.Gong Hyo Jin'i zaten severim.Seo'mu da severim Soji'ye yorum yapmaya gerek yok elinizi korkak alıştırmayın(ama kendinizi korkmaya alıştırın)ve bu diziyi izleyin.


14 Ekim için gün saydığım bu yılın harikası olacağını düşündüğüm dizimiz var Future Choice.Bunun nedeni yazılarımı okuyan bilir benim nasıl bir Neri(YEH fanı) ve Boice olduğumu.Yonghwa ve Eun Hye ikilisinden çok şey bekliyorum.Fragmandan anladığım kadarıyla çok komik bir dizi bizi bekliyor.Son dönemlerin fenomen senaryolarından zaman kayması kavramını konu alıyor.Ama diğer örneklerinin aksine burada kahramanımız gelecekten geliyor.Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim bu Lee Dong Gun aynı bizim Yonghwa sadece saçını yukarı kaldırmış hali :D 2.kızımız çok güzel bu arada parıl parıl parlıyor bu dizi çok heyecanlıyım.Hemen fragmanı paylaşayım.
Running Man Daebak! Uzun süredir istediğim amaca ulaştım ve Running Man'in tüm bölümlerini izlemeyi başardım.Bu sayede ingilizcem feci gelişmiş durumda tavsiye ediyorum bu yöntemi deneyin :D Programın ünü tüm dünyada almış başını gidiyor zaten size herhangi bir öneride bulunmayacağım Kore dünyasına azıcık bulaşmış birinin bile mutlaka izlemesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.Ve Who Are You? dizisine gelelim.Bitiremediğim ve sonradan izlenecekler listesine aldığım bir dizi oldu kendisi.Yaklaşık 10 bölüm kadar takip ettim ancak bir yerden sonra koptum.Bunun nedeni sanırım aynı konu üzerinde fazlaca durmaları.Taec'i severim ancak bu diziye gitmemiş.Benim Prensimde harcanmış gibi geldi bana.Sen o kadar yakışıklı yap bu oğluşu tüm dizi boyunca hayalet dolaşsın olacak iş mi bu şimdi?Belki sonu güzel bitmiştir buna izledikten sonra karar vereceğim o zaman yorumumu güncellerim.


Şimdilik benden bu kadar kendinize iyi bakın canlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder