Bu Blogda Ara

9 Temmuz 2014 Çarşamba

15 Bin ve Pencere Mimi :)


15.000 kişi bloğumu ziyaret etmiş insanlık için küçük ama benim için büyük bir adım yehuu :D Gelelim Mim'e.Bu mimi daha önce bir kaç yerde gördüm ancak henüz blog aleminde tanınmadığım için kimse bana paslamamıştı.Amma velakin Rosa Şu^^ yazısında açık bırakmış herkes yapsın demiş bende hemen kendime aldım :D

Hemen pencereye çıkıyorum ve bakıyorum kim var kim yok.Tabi ki saat 00:30 olduğu için kimseyi göremiyorum ve tekrar odama dönüyorum :D Sorulara geçelim artık :1. Açık ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz?
''open relationship'' denilen olay bizim ülkemizde pek geçerli olabilecek kavram değil.Bende karşıyım zaten pek bana göre değil.Bir tane bulayım da bir de onunla çıkarken başkalarıyla da çıkabileyim o da çıkabilsin ve buna ikimizde sıcak bakalım yok canısı burada yemez :D

2. Eşcinseller arasında marka takıntısı var mı? Giyimine özen gösteren sadece eşcinseller mi? Dar pantolon giyen biri hakkında hemen eşcinsel bu diye düşünür müsün? 

3 soruya da cevabım Hayır.Ben insanları bir kalıba sokmayı sevmiyorum ya da onları yargılamayı.Dar pantolonu ben de giyiyorum çook normal.Değişen moda dünyasında artık erkekler bile tayt giyiyor aşalım bunu.Ayrıca giyimine özen göstermesini isterim ilerideki sevgilimin.Pasaklı falan mı giyinsin saçma.

3. Küçükken evcilik oynamayı sever miydin, bebek oynamayı sever miydin? Daha çok kız arkadaşın mı vardı yoksa erkek arkadaşın mı?

Evcilik pek oynamazdım ama bebeklere çok iyi bakarım.Barbie bebeklerime diktiğim kıyafetin haddi hesabı yok,banyo yaptırıp,yemek bile yediriyordum.Sokakta kız arkadaşım okulda ise erkek arkadaşım fazlaydı ama şu an bile erkeklerle daha iyi anlaşırım.

4. Genelde yabancı müzik mi dinler misin? Dans etmeyi sever misin?

Hatta sadece yabancı müzik dinliyorum desem bile doğru olur çünkü sevdiğim Türk şarkıcılar bir elin parmağını geçmez.Ancak nostalji şarkıları hala sıkılmadan dinliyorum.

Dans etmeye bayılırım benim için sıkıntılardan kaçma yolu özellikle K-Pop dansları :D

5. Fantezilerin var mı?

Sapıkça yok :D Ancak bir erkek siyah gömlek giyerse bende olmuştur o acayip çekici geliyor :D
 

6. X'den Next olur mu? Sevgili ile arkadaş kalına bilinir mi?

Hayır ve hayır.

7.Pisuvar takıntınız var mı? Beden eğitimi dersleriyle aranız nasıl?

Pisuvar pas.
Beden dersinden nefret ediyorum.

8. Sizce eşcinseller narsist midir?

Soruyu hazırlayan arkadaşın bastırılmış duyguları mı var çözemedim :D Her insan narsist olabilir. ''Herkes''----> Genel

9. Bir harem kur deseler haremine alacağın tek kişi?

Allahııım çok zor ama cevap veriyorum Gong'umu alırım sanırım ilk göz ağrım 5 yıl oldu :)Bu mimde sona erdi.Mimi sevgili Hatice^^ , Nabrut ve Narsist'e paslıyorum.Kendinize iyi bakın.Öptüm :)

5 yorum:

 1. Kız cadı ben sana mim pasladım haber edem derken sende beni mimlemişsin kalp kalbe karşı durumu :DD ben pencere mimini yaptıydım diğerini de en kısa zamanda yapayım teşekkür ettim :DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diğerini de yap tam seni düşünüyordum çok sıkıldım yapayım dedim sende beni mimlemişsin :D

   Sil
 2. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008211511577 nerden vereceğimi nasıl vereceğimi bilemedim :P bu feys hesabım

  https://twitter.com/25Zambak buda twitter ama ikisine de pek sık girmiyorum :(

  YanıtlaSil
 3. Yaa ben yeni gördüm mimlediğini.Hemen yazıyorum.Teşekkür ederim mim için ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yaz yaz bekliyorum ayrıca hiç önemli değil :)

   Sil