Bu Blogda Ara

3 Temmuz 2014 Perşembe

Heyancanla Dolu 2.Mimim :)
 Şu an çok heyecanlıyım çünkü bu benim cevapladığım ikinci mim.Sağolsun yeni tanışmış olsakta sevgili D.S.K beni  şu mimde etiketlemiş.Ona İzmir'den kucak dolusu sevgiler.Sorular eğlenceli ve biraz düşündürücü haydi başlayalım :D


-En çok kırıldığın / incindiğin kelime?


Sevdiğim her insanın söylediği sözler kalbimi kırar ancak özellikle son yıllarda aldığım kiloya yorum yapmaları sevdiğim sevmediğim kim olursa olsun kırıyor.Zaten biz kadınların en hassas noktası kilo değil mi :D Yalvarırım susun bende biliyorum eskiden incecik olup şimdi dana yutmuş gibi olduğumu ama yüzüme vurmayın sizin sayenizde 6.5 kilo verdim ama :D


-Herkesin kullandığı bir kelime olur ama senin için bir insan olur, o özel insan o kelimeyi kullanınca alınırsın ne düşünüyorsun?

Hıı biraz ilginç bir soru normal hayatta arkadaşlar arasında falan ''mal,salak''dediğimiz oluyor ama eğer bunu hoşlandığım kişi söylerse alınırım sanırım sonuçta kaba bir kelime :D-Seni en çok duygulandıran şarkı?

Türkçe olarak : Suat Suna-O lelli [nedeni bilinmiyor küçüklüğümden beri o küçük kıza üzülüyorum :( ] bir de Çoban yıldızı var hep ağlarım klipte.

İngilizce olarak :Pink Floyd - Wish You Were Here


Korece olarak ise : Hyun Bin- That Man (allahım şarkı budur şarkı budur yani)

-Daha önce seni bırakan biri geldi, senden ikinci bir şans istedi, sende verdin o şansı ama buna rağmen yine bırakıp gitti. Şimdi yine pişman ne yaparsın?


Yaklaşık 1 ay önce başıma geldi bu olay tabi ki kabul etmedim.Ama eğer ki oldu ki kabul ettim ve o yine beni terk etti ağzına sıçarım olur biter çocuk oyuncağı mıyım ben bırakıp bırakıp gidiyor :D-Nefret mi aşk mı?


Nefret.Çünkü aşk şu zamana kadar hissettiğim bir duygu değil belki ileride olur ancak nefret hayatımın bir parçası her şeyden anında nefret edebilme özelliğim var :D


-Birinin kalbini kırdığında nasıl gönlünü alırsın?

Eğer sevdiğim bir insansa kendisi sürekli onunla konuşarak onu güldürmeye falan çalışırım ama eğer sevmiyorsam iyi olmuş ona oh.
-Nasıl ağlarsın bağırarak mı içine atarak mı?


Genelde kademeli olur ağlamalarım sessiz başlarım ama böğürerek son bulur :D


-En korktuğun şey?

Uçan karafatma,her türlü böcek,korku filmlerinde ki her yaratık ancak korku filmi izlemeye bayılırım :D ''Aslında en büyük korkum ailemden birinin ölmesi''-Ruhun sıkıldığında ne yapmayı seversin? Kendini nasıl sakinleştirir - dinlendirirsin

Öncelikle 5 dk yoga yaparım kesmezse Miss A ve Orange Caramel dansları eğer o da olmazsa aç son ses Beast oldu bitti :D-Bazen kızılmasından hoşlanırsın peki en çok ne için kızılmasından hoşlanırsın?

''Ya yeter artık öpme,sülük müsün kızım sen vantuz musun?'' bu cümle is my favorite :D-Şiir / Müzik / Öykü / Deneme?


Müzik ve müzik ve müzik.Şu an hayatımda müzik olmasa tüm insani özellikleri alınmış bir robota dönüşürdüm canlar.Hemen bir şarkı açayım.


-En son ne için ağladın?


YGS sınavı açıklanınca ağladıydım benden hiç bir bok olamayacak sanıyordum ama bakalım artık henüz akıbeti belli değil :D


-Birinden hemen etkilendiğin özellik?

Eğer sıcak kanlı,kibar ve girişkense benden 100 puan kaptı arkadaş.-Dayanamadığın şey?

Eğer iyi anlamda soruluyorsa bu soru İskender'e asla dayanamam :D

Eğer davranış anlamında soruluyorsa her konuda kendini haklı gören insan taneleri ^^


-En sevdiğin duygu?

Huzur sanırım her şeye bedel.


Bende bir soru eklemek istiyorum eğer izin olursa.

Ölmeden önce mutlaka yapmalıyım dediğiniz şey?


Bu mimi sevgili narsist ve Nabrut'a paslamak istiyorum umarım görüp yaparlar.Okuduğunuz için teşekkürler.


2 yorum:

 1. Ne fesatım arkadaş dayanamadığınız şey sorusunu hemen kötü algıladım :D ama sonradan aklıma geldi acep onu da iliştiriversem mi ki?

  Gayet eğlenceli olmuş sırıtmak bonuslu okudum yazını ellerine, gözlerine, beynine sağlık :D

  Benden de sevgiler <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende kararsız kaldım ikisini de yazdım sende iliştir köşeye, ayrıca tekrar teşekkür ettim canım :D

   Sil